2020-2021 GÜZ YARIYILI TEK DERS SINAVLARI
2020-2021 GÜZ YARIYILI SONUNDA MEZUN OLABİLECEK DURUMDAKİ ÖĞRENCİLERİMİZ İÇİN YAPILACAK OLAN TEK DERS SINAVI DUYURUSU AŞAĞIDADIR.


2020-2021 Akademik Yılı GÜZ dönemi final ve bütünleme sınav sonuçlarına göre her dönem için 30 AKTS kredilik ve toplamda 120 AKTS kredilik ders almış, staj ve / veya mesleki uygulama dersinden geçmiş, mezuniyetine engel devam koşulunu sağladığı tek dersi kalan öğrencilerin 22 ŞUBAT 2021 Pazartesi günü yapılacaktır.

Tek ders sınavlarına girecek öğrencilerimizin, başvuru için, aşağıdaki dilekçe örneğini, taratıp 18 ŞUBAT 2021 Perşembe tarihi mesai bitimine kadar TOBB Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu Evrak Kayıt birimine göndermeleri gerekmektedir.

Dilekçe taranıp gönderilecek mail adresi : myo@karabuk.edu.tr

Önemli Not : Öğrencilerimizin, dilekçelerini sorunsuz ulaştırabilmeleri için konu ve açıklama kısmına tek ders, ad soyad, öğrenci numarası ve bölüm gibi bilgileri yazmalıdırlar.
 
Dilekçe Örneğine ulaşmak için tıklayınız.
 
 
NOT: Bu sayfa güncellenebilmektedir. Sınavlarla ilgili tüm güncellemeler için öğrencilerimiz duyuruları takip etmelidir. Mutlaka tekrar duyurulara bakılmalıdır.