2019-2020 GÜZ YARIYILI TEK DERS SINAVLARI
2019-2020 GÜZ YARIYILI SONUNDA MEZUN OLABİLECEK DURUMDAKİ ÖĞRENCİLERİMİZ İÇİN YAPILACAK OLAN TEK DERS SINAVI DUYURUSU AŞAĞIDADIR.


2019-2020 Akademik Yılı GÜZ dönemi final ve bütünleme sınav sonuçlarına göre her dönem için 30 AKTS kredilik ve toplamda 120 AKTS kredilik ders almış, staj ve / veya mesleki uygulama dersinden geçmiş, mezuniyetine engel devam koşulunu sağladığı tek dersi kalan öğrencilerin 30 OCAK 2020 Perşembe günü saat 14.00' da Meslek Yüksekokulları binasında aşağıda belirtilen dersliklerde yapılacaktır.

Tek ders sınavlarına girecek öğrencilerin 28-29 OCAK 2020 tarihi mesai bitimine kadar TOBB Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu Evrak Kayıt birimine aşağıdaki dilekçe örneği ile başvurmaları gerekmektedir.

Şehir dışındaki öğrencilerimiz dilekçelerini e-mail yoluyla dijital olarak taratıp göndermeleri gerekmektedir. 

Dilekçe taranıp gönderilecek mail adresi : 
myo@karabuk.edu.tr

Önemli Not : Mail yollayan öğrencilerimiz, dilekçelerini sorunsuz ulaştırabilmeleri için konu ve açıklama kısmına tek ders, ad soyad, öğrenci numarası ve bölüm gibi bilgileri yazmalıdırlar. Öğrencilerimiz sınava geldiklerinde dilekçelerinin asıllarını evrak kayıt birimine teslim etmelidirler.


 

Sınav Yerleri 
MZ08 : Bilgisayar Prog. (I-II-UE), Makine (I-II), Kaynak Teknolojisi, Elektrik (I-II), İklimlendirme ve Soğ. Tekn., Gaz ve Tesisatı Tekn., Elektromekanik Taş., Elektronik Tekn.
 
MZ09 : Otomotiv Tekn. (I-II), Otobüs Kapt., Ulaştırma ve Trafik Hizm. İş Sağlığı ve Güvenliği (I-II), Sivil Sav. ve İtfaiyecilik (I-II)


Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi ve Türk Dili derslerinin Tek Ders sınavları:
30 Ocak 2020 tarihinde Edebiyat Fakültesi 405 nolu derslikte yapılacaktır.
Sınav saatleri: 
Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi dersi için saat: 14.00,
Türk Dili dersi için saat: 15.00 

Yabancı Dil 1-2 derslerinin Tek Ders sınavları: 
30 Ocak 2020 tarihinde Yabancı Diller Yüksekokulu 114 nolu derslikte saat 10:00'da yapılacaktır.

 
NOT: Bu sayfa güncellenebilmektedir. Sınav yerleri ve diğer duyurular için ilgili tüm öğrencilerimiz duyuruları takip etmelidir. Mutlaka tekrar duyurulara bakılmalıdır.